Viša asistentica Ajla Škrbić na prijemu u ambasadi Grčke u BiH

Mr. sc. Ajla Škrbić, viša asistentica na užim naučnim oblastima Međunarodno pravo i Javno pravo na Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku, u ponedjeljak, 22.9.2014., bila je na prijemu kod Ambasadora Grčke u Bosni i Hercegovini. Naime, Njegova Ekselencija Karolos Gadis je iz medija saznao da je na međunarodnoj konferenciji „International Relations and Cultural Diplomacy“ u Olimpiji, Grčka, učestvovala i magistrica Škrbić - kao jedini predstavnik iz BiH - pa je izrazio želju da je upozna.

Osim o Konferenciji, Ambasador i viša asistentica Škrbić razgovarali su i o Pravnom fakultetu Univerziteta u Travniku. Ambasador je izrazio želju da održi i predavanje na Fakultetu, te je dogovorena i saradnja između Ambasadora i Pravnog fakulteta.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Viša asistentica Ajla Škrbić na prijemu u ambasadi Grčke u BiH