Pravni fakultet Univerziteta u Travniku je 13.7.2023. godine zaključio Memorandum o saradnji sa Općinskim sudom u Kiseljaku.

Memorandum su potpisali predsjednica Općinskog suda u Kiseljaku Božana Banduka i dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku akademik prof. dr. Džemal Najetović.

Cilj ovog memoranduma je uspostavljanje i unapređenje saradnje sa Općinskim sudom u Kiseljaku na način da se osigura konstantna razmjena iskustva i informacija stručnog i naučnog karaktera od zajedničke koristi za obje institucije, kao i da se studentima Pravnog fakulteta Univerziteta u Travniku osigura praktično upoznavanje s nadležnostima, organizacijom i radom Općinskog suda u Kiseljaku.

Vi ste ovdje: Početna Fakultet Aktuelnosti Pravni fakultet Univerziteta u Travniku zaključio Memorandum o saradnji sa Općinskim sudom u Kiseljaku